KONST / Litografier / Litografier 8805117
nr 880 5117
Litografier
2 st. Per Medstrand, stilleben, numrerade och signerade, 17x31
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 mars 2014
kl 18:01:06
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr